10line Gazaete
TR, Antalya
Millete hizmet yolunda 16 yıl

Millete hizmet yolunda 16 yıl

AK Parti’nin kuruluşunun 16 yılı dolayısıyla açıklama yapan Milletvekili Mustafa Köse, ülkemizin daha da büyümesi için durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Türkiye’nin dış güçler tarafından kontrol edilen ekonomik krizlerle mücadele ettiği bir dönemde, millet tarafından kurulan AK Parti, bugün 16’ncı yılını geride bıraktı. AK Parti’nin kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir açıklama yapan AK Parti Antalya Milletvekili ve Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Av. Mustafa Köse, kendini millete hizmete adamış AK Kadroların, daha güçlü bir Türkiye için çalışmaya devam edeceğini belirtti.

 

Köse, yeni Türkiye’nin mimarı, güçlü Lider Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde “Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak” diyerek, 14 Ağustos 2001 günü kurulan AK Parti’nin aynı düşüncelerle hizmete devam ettiğini belirtti. Köse, “AK Parti Hükümetlerinin görevde olduğu 15 yılda, Cumhuriyet tarihinde yapılan yatırımlardan kat kat fazlası gerçekleştirildi. Eğitimde, sağlıkta, ulaşımda, tarımda, turizmde ülkemiz çağ atladı” dedi.

 

AK Parti kadrolarının birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğini ifade eden Köse, “Kuruluşundan bir yıl sonra iktidar olan ve 15 yıldır milletin teveccühü ile iktidarda kalan AK Parti’yi bugünlere getiren birlik ve beraberliğimizdir. Biz milletimizle bir olduk. Eski siyaset anlayışını bir kenara bırakarak, her zaman milletimizle birlikte olduk. Yapamayacağımız hiçbir sözü vermedik, verdiğimiz her sözün arkasında durduk” diye konuştu.

 

AK Parti’nin ülkemizi tarihi yatırımlarla buluşturduğunu ifade eden Köse, “Marmaray ile araçları denizin altından geçirerek, ecdadımızın hayalini gerçekleştirdik. Yaptığımız duble yollarla, hızlı trenlerle ulaşımı çok daha kolay hale getirdik. Uçaklar, artık sadece zenginlerin kullandığı bir ulaşım aracı olmaktan çıktı. Yaptığımız havalimanlarıyla, ülkemizin her köşesini hava ulaşım ağına bağladık. Avrupa’nın en büyük havalimanının inşaatı devam ediyor. İstanbul 3. Havalimanı ile dünyanın aktarma merkezi Türkiye olacak” dedi.

 

Bu yatırımların ülkemizin büyümesini ve güçlenmesini istemeyenleri rahatsız ettiğini belirten Milletvekili Mustafa Köse, “Ekonomik manipülasyonlarla, terör örgütlerini maşa olarak kullanan bu şer odakları, her fırsatta bizi yok etmeye çalışıyor. Ülkemizin büyümesini ve gelişmesini önlemek için içimizdeki FETÖ hainlerinin 15 Temmuz günü gerçekleştirmeye çalıştığı darbe girişimi, vatanına-milletine bağlı milyonlar tarafından bertaraf edildi. Hiçbir güç, hiçbir hain, inandığımız bu yoldan bizi çeviremeyecek. Güçlü ve büyük Türkiye hayalinden kimse bizi geri döndüremeyecek” diye konuştu.

 

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden genel başkanlığı ile AK Parti’nin daha da büyüyeceğini sözlerine ekleyen Köse, şöyle devam etti: “Dün Sayın Cumhurbaşkanımız İl Danışma Meclisimize gelerek, partililerimizle buluşarak, bu önemli günde bizlerle birlikte oldu. Kendisine tüm Antalya halkı adına teşekkür ediyoruz. Bu kutlu davanın bir ferdi olmaktan onur duyuyorum. AK Parti sadece bugünün değil, uzun yıllar ülkemize sevdalı kişilerin buluştuğu ve hizmet ürettiği bir parti olmaya devam edecektir”  


2017-08-14 09:15:09
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1Helal olsun!
0Yerim!
0Çok acı...
0Hoş değil!
0Kızgın!
0Çok iyi!
0Yok artık!

Yazıyı PaylaşKategoriden Öne Çıkanlar

Yorumlar

    Habere Henüz Yorum Yapılmamış.

Habere Yorum Yaz