10line Gazaete
TR, Antalya
Öğrenciler TÜGVA ile haftasonu kampında

Öğrenciler TÜGVA ile haftasonu kampında

Türkiye Gençlik Vakfı Antalya İl Temsilciliği, Gençliğin ahlak, maneviyat ve bilgi birikimiyle gelecekte söz sahibi olup, çevresine de farkındalık katacak faydalı bireyler yetişmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlediği ortaokul kampıyla öğrencilerin hafta sonlarının dolu dolu geçirmelerini sağlıyor.

Ortaokul Koordinatörlüğü tarafından organize edilen kamp programına öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Döşemealtı Alâeddin Keykubat Gençlik kampında düzenlenen kamp programı hakkında bilgi veren, TÜGVA Antalya Ortaokul Koordinatörü Serkan Hükümdaroğlu, ‘’öğrencilerimize hafta sonlarında okul yorgunluklarını çeşitli aktivite ve oyunlarla attıkları, arkadaş bağlarını kuvvetlendirdikleri, eğlenirken de kendilerini ahlaki ve manevi olarak geliştirmeyi ihmal etmedikleri bir kamp düzenlediklerini ve 200 Erkek, 200 Kız toplamda 400 Öğrencinin kampa katılım gösterdiğini belirtti.’’

TÜGVA Antalya İl Temsilcisi Av. İbrahim Dağlı’da ‘’TÜGVA olarak güzel programlar yaparak, Yeni Türkiye’nin inşası ve ihyası için, 2023 vizyonuna sahip gençler yetiştirmek için uğraşıyoruz. Öğrencilerimizin, İlmi ve ahlaki yönden yeterli bilgi birikimine sahip olması için çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Dağlı ‘Kamp programına ev sahipliği yapan, Gençlik ve Spor Bakanlığına ve Özgecan Aslan Gençlik Merkezine ve Gençlik liderlerine Türkiye Gençlik Vakfı Antalya İl Temsilciliği olarak teşekkür ediyorum’’ dedi.


2018-11-20 05:35:23
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1Helal olsun!
0Yerim!
0Çok acı...
0Hoş değil!
0Kızgın!
0Çok iyi!
0Yok artık!

Yazıyı PaylaşKategoriden Öne Çıkanlar

Yorumlar

    Habere Henüz Yorum Yapılmamış.

Habere Yorum Yaz