10line Gazaete
TR, Antalya
Orkun Işıtmak'a sosyal medyada linç kampanyası başlatıldı!

Orkun Işıtmak'a sosyal medyada linç kampanyası başlatıldı!

Dünyanın en çok takip edilen sosyal platformu YouTube'de 3 buçuk milyon takipçisi bulunan Youtuber Orkun Işıtmak gezi olaylarına polise küfür ettiği görüntüler ortaya çıktı. Sosyal medyada tepkiler alan ışıtman, Gençlik heyecanımla etrafımdaki atmosferin de gazına gelip söylediğim saçma sapan bir ifadeler” dedi.

Tepkilere karşı sessiz kalmayan Işıtman yazılı açıklamada bulundu.  Açıklamada, “Son yayınlanan videoları gördüm, haberim var. Bundan 2-3 hafta önce de yine bana benzediği iddia edilen birinin polislere küfür ettiği bir video yayınlanmıştı. Yine benzer bir şey yaşıyoruz. Her zaman size karşı samimi ve dürüst oldum, bu sefer de farklı olmayacak. Son videolardan bir tanesi gerçekten de bana ait. 15-16 yaşımda, gençlik heyecanımla etrafımdaki atmosferin de gazına gelip söylediğim saçma sapan bir ifadeyi içeriyor.

PİŞMANIM

Pişman olduğunu ifade eden Işıtman, “Ama onun dışında da polisimize hakaret etmek, tehditler savurmak zaten haddim değil. Aramızda ufakken yaptığı saçmalıklara bakıp utanmamış birisi varsa parmak kaldırsın. Ben 4 yıl önceki o davranışımdan dolayı pişmanım. Bana hiç yakışmadı, biliyorum, ama yıllar geçtikçe, yaşım ilerledikçe ve sağlıklı karar verebilir hale geldikçe böyle bir şey yaptığımı dahi unutmuşum” dedi.

HERKESTEN ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM

Sözlerinin devamında,  “Daha 15 yaşındayken yaptığım bir şeyin birtakım başka görüntülerle birleştirilmesinden doğmuş böyle bir polemikle gündeminizi işgal ettiğim için kötü sözlerimle incittiğim herkesten çok özür diliyorum. Ben bir siyasi figür değilim, tek amacım beni seven insanları eğlendirmek. Bugüne kadar videolarımda saygı çerçevesi dışına çıkmamak ve iyi örnek olmak uğruna neler yaptığımı herkes bilir. Ben çizgimi bozmadan devam ediyor olacağım ve size layık olmak için elimden geleni yapmaya devam edeceğim” ifadelerini kullandı.

Öte yandan takipçileri abonelikten çıktığı ve abone sayısı her geçen saat düştüğü görülüyor.


2017-07-07 16:21:24 orkun işıtmak youtuber orkun işıtmak youtube gezi olayları gezi gezi parkı
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4Helal olsun!
0Yerim!
1Çok acı...
1Hoş değil!
10Kızgın!
0Çok iyi!
0Yok artık!

Yazıyı PaylaşKategoriden Öne Çıkanlar

Yorumlar

    Habere Henüz Yorum Yapılmamış.

Habere Yorum Yaz