10line Gazaete
TR, Antalya
VELİ VE ÖĞRETMENLER BULUŞTU

VELİ VE ÖĞRETMENLER BULUŞTU

Bahçeşehir Koleji Lara Kampüsü velilerini, tüm idareci ve akademik kadrosunun katılımıyla Ramada Hotel’de bir araya getirdi

Bahçeşehir Koleji Lara Kampüsü’nün vizyonunu anlatan sunumla başlayan program, idarecilerin konuşmaları ve akademik kadronun velilerle tanıştırılmasıyla devam etti. Programda ilk olarak söz alan Genel Koordinatör Sevilay Balcı, “Amacı ulusal değerlerin bilincinde bir dünya insanı yetiştirmek olan Bahçeşehir Koleji’nin eğitim felsefesinin temelini oluşturan Atatürkçü düşünce sisteminin ve milli, manevi değerlerimizin bizlere yol göstereceğine yürekten inanıyorum dedi. Kampüs Müdürü Ömer Tuna ise yaptığı konuşmada, “Kaliteli eğitimi sağlayabilmenin en önemli koşulunun mutlu öğrenciyi, mutlu anne, babayı, mutlu öğretmeni yaratabilmek olduğuna inanan okulumuz, ülkemizi aydınlık geleceğine taşıyacak nesilleri yetiştirme sorumluluğunu, kendisine daha yüksek bir vizyon çizerek yerine getirme arzusundadır” dedi.   

Tanışma ve kaynaşma amaçlı düzenlenen programı beğeniyle karşılayan Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Anadolu Lisesi velileri, öğretmenler ve okul yönetimi ile bir araya gelerek, sene içinde yapılacak akademik ve sosyal faaliyetler hakkında konuştular.

 


2018-05-29 03:52:36
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0Helal olsun!
0Yerim!
0Çok acı...
0Hoş değil!
0Kızgın!
0Çok iyi!
0Yok artık!

Yazıyı PaylaşKategoriden Öne Çıkanlar

Yorumlar

    Habere Henüz Yorum Yapılmamış.

Habere Yorum Yaz