• 22 Jan, 2022

Önerildi:

Antalya'da künefe nerede yenir? -Antep Diyarı Künefe

Antalya'da künefe nerede yenir? -Antep Diyarı Künefe

Künefe yemek için Antep'e ya da Hatay’a gitmenize gerek yok. Yiyenin bir daha yemek isteyeceği, damak çatlatan lezzete sahip künefeyi bu adreste denemenizi öneririz.

Hızlı servisi, lezzeti ve ferah ortamı ile Antalya'da künefe yiyebileceğiniz en iyi adreslerden biri Antep Diyarı Künefe Salonu. Antalya Kepez 15 Temmuz Şehitler Caddesi üzerinde burnunuza enfes künefe kokusu geliyorsa bilin ki Antep Diyarı Künefe'nin yanından geçiyorsunuz. Burası aynı zamanda Kare Katmer, Simit Katmer, baklava, kadayıf yanı sıra günlük hazırlanan yaş pasta satışı da yapıyor.   

Bu mekanın künefesi adeta damak çatlatan cinsten!  

Antep Diyarı Künefe diğer salonlardan ayıran özellikleri soğuk zincirle Antep'ten günlük olarak malzemeleri getirmesi. Haliyle taze ve lezzetli künefe yeme fırsatı yakalıyorsunuz.   

whatsapp-image-2021-12-22-at-111750.jpeg

İşletme sahibi Ahmet Kılıç, “ Bizler Antalya en kalabalık ve en deneyimli personeliyle çalışıyoruz. Burada girişimciler, ilk gelen bütün çabalarımızı gösteriyoruz. Künefe deneyim ve lezzet bir durum. Biz bunu hakkıyla yerine getirmektir. Misafirlerimizin kasayasını tamamlama bizleri mutlu ediyor. Sizleri de bekliyoruz” dedi.