• 22 Jan, 2022

Önerildi:

Antalya Haberleri

ANADOLU UYGARLIKLARINDAN İZLER İSTANBUL'DA

Kültür ve Turizm Bakanlığı katkılarıyla 1-30 Aralık arasında Atatürk Kültür Merkezi'nde resim, heykel ve seramik alanlarında çağdaş Türk sanatçılarının eserleriyle oluşturulan seçki projenin Koordinatörlüğünü Siret Uyanık üsleniyor. Galerim sanatın yürüttüğü "Anadolu Uygarlıklarından İzler İstanbul" projesi sanatseverlerle bir araya getirdi.

Devamını Oku

Denizden elektrik süpürgesi çıkarıldı

Antalya’da, Muratpaşa Belediyesi'nin düzenlediği + 0,5 Akdeniz’in Geleceği - İklim Değişikliği Çalıştayı, tarihi Kaleiçi Yat Limanı’nda deniz dibi temizliğiyle başladı. Belediye Başkanı Ümit Uysal’la birlikte 50’ye yakın dalgıcın katıldığı etkinlikte denizden araç lastikleri, cam şişelerin yanı sıra elektrik süpürgesi dahi çıktı.

Devamını Oku

Kombine kartları satışta

TFF tarafından tribün kapasitelerinin tamamının seyirciye açılacağını duyurmasının ardından Antalyaspor yönetim kurulu, ligde geride kalan maçlarını kapsayacak şekilde kombine kart satışının başlatılmasına karar verdi

Devamını Oku

Rally Bodrum “ilk” Ödüllü Ralli Oldu

Toplantı, gezi, kongre ve sergi sektörlerinin tüm oyuncularını bir araya getiren ACE of MICE Awards Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri, Antalya'da sahiplerini buldu. 07-09 Kasım 2021 tarihlerinde düzenlenen etkinlikte, sektörünün en iyileri 23 ayrı kategoride ödüllendirildi.

Devamını Oku
>