Olay Antalya'nın Kepez İlçesine bağlı Çamlıbel mahallesinde saat 18.00 sıralarında meydana geldi. Bir vatandaş boğayı elinden kaçırdı. Kaçan boğa mahalleyi birbirine kattı. Edinilen bilgiye göre 1 kişi yaralanırken, park halindeki araçlara ise hasar verdi. Boğa ara mahallelerden ana yola kaçtı. Yoldan geçen bir vatandaş ise durdurmak istedi ama etkili olamadı. Mahalleliye ter döktüren boğayı Antalya Büyükşehir Belediyesi Hayvan Koruma ve Kontrol Ekipleri tarafından uyuşturucu tabancası sıkılarak yakalandı. Boğa daha sonra sahiplerine teslim edilirken yaralı vatandaş hastahaneye kaldırıldı.
- 27 Jul, 2024
![Bayram öncesi ilk firari boğa](http://10linegazete.com/storage/upload/5ddb447aa9antalya-1024xauto.jpg)
İlgili Haberler
Bizi Takip Edin
Son Haberler
S
Bakan Şimşek, G20 Maliye Bakanları ve Merkez Bankası Başkanları Toplantısı'na katılacak
25 Jul, 202470 GörüntülemeABD Temsilciler Meclis üyesi Tlaib'ten Netanyahu'ya dövizli tepki: Soykırım Suçlusu
25 Jul, 202468 Görüntüleme
Çerezler, içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için kullanılmaktadır. “Kabul Et” seçeneği ile tüm çerezleri kabul edebilirsiniz . Çerez Politikası